Categories
অনলাইন ইনকাম

Коли війна на Сході таки почалася

WINGS - 33 CREATURES MESHES В первой декаде марта в России также произойдут крупные перемены в правительстве. В этом контексте что-то похожее произойдет у нас в начале марта 2023-го. Программа первой половины года Кота реализуется по принципу «мягкие лапки, в лапках – царапки». Предстоящий год Водяного Кота является переходным. С 1978 по 1995 год вел занятия по эзотерическим дисциплинам, по классической и медицинской астрологии. Этот год начался со спецоперации, а в декабре наступила эпидемия ОРВИ. Этот парень пребывает в своих иллюзиях. Я ожидаю, что политические лидеры, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року которые не выполнят ожидания публики, в марте почувствуют себя очень плохо. Я ожидаю, что в марте произойдет смена ряда политических лидеров. Также год назад я говорил о том, что год Тигра никогда не бывает спокойным. Также я предполагал, что 2021-2022 годы будут связаны с негативным влиянием Урана на силу лунных узлов – это всегда война и крупные конфликты, распады этносов. OBOZREVATEL собрал несколько астропрогнозов о том, когда завершится война и что ждет нашу страну в будущем (чтобы посмотреть видео, доскролльте новость до конца). Следующая тревожная волна и ее пик – до 20 декабря. Еще в сентябре 2015-го давал прогноз о том, что влияние Урана будет проявляться таким образом, что в 2016-м начнется развал Евросоюза, который будет продолжаться до 2023 года.

Когда у Ванги спрашивали, когда начнется третья мировая война, noorderzon-online.nl она говорила о том, что это случится в 2016-м, когда Сирия падет. Когда пришел Евгений Примаков, то ограничил влияние банков и дал отмашку на то, чтобы развивалась отечественная промышленность. Когда мы делали прогноз передбачення для України на 2023 рік Олафа Шольца, я сказал, что он будет пытаться усидеть на двух стульях, но осенью 2022 года случится крупный кризис и его могут убрать. При этом 2022-й, год Водяного Тигра, повторял Карибский кризис 1962-го. Я предполагал, что будет повторение Карибского кризиса в 2022-м осенью, https://www.lesecuriesdulac.com/ в октябре – ноябре. По моему календарю на 2022-й, последний квартал весь красный. По гороскопу нельзя было делать остановку, надо было продолжать, тогда за три месяца все стало бы понятно. По ее прогнозу, в октябре ожидается разрушение врагом жизненно важных объектов в Украине. Але ми впоралися за кілька годин! У попередній статті ми проілюстрували, наскільки далекими від життя виявилися астрологічні прогнози щодо пандемії коронавірусу та вакцин. Кейсі відмовився приймати гроші і будь-які подарунки від відвідувачів. Він має намір переорієнтувати свої зусилля на східну частину країни – ту частину, де він, його війська та його приватні військові найманці вже 8 років порушують суверенітет України. З погляду кількості військової авіації та запасів ракетних озброєнь РФ має широку можливість бомбардування військових об’єктів, підприємств та інфраструктури на всій території країни.

10. Радше за все, dunkingpro.info навіть якщо адміністрації США вдасться швидко налагодити виробництво та постачання озброєнь за ленд-лізом, а ЗСУ зможуть відновити контроль над більшою частиною окупованих територій, укладання мирної угоди з Москвою може виявитися дуже проблематичним, як, утім, і отримання стійких і надійних гарантій з боку зовнішніх партнерів та неформальних союзників. 13. Червень 2020 (Главред): Ретроградні планети сприятимуть відновленню конфліктів, і на сході передбачення для України на 2023 рік знову може стати дуже гаряче. Залишається сподіватися, що це станеться з першого календарного дня 2020 року. Збудеться мій давній прогноз про те, що вже 2020 року перестануть стріляти. Тому що мій колишній прогноз говорив про те, що швидше за все вогонь припиниться в середині наступного року». Згідно з прогнозом Кейсі, кліматичні і сейсмічні катаклізми торкнуться всю планету, через що вона сильно зміниться. Адміністрація США пообіцяла, що підтримуватиме Україну у відсічі російської агресії, оскільки президенту РФ В. Путіну не можна дозволити здобути перемогу в цій війні. Блінкен підтвердив готовність США сприяти Україні в галузі безпеки, економічній і гуманітарній сферах. Але і готовність до сценарію тривалої війни теж не завадить. Натомість, радник керівника Офісу президента Олексій Арестович, відомий мемом “два-три тижні” (у які він пророкував закінчення бойових дій на початку війни) нещодавно шокував прихильників прогнозом: війна триватиме довго.

Загалом можна констатувати, що після 24 лютого у сприйнятті війни РФ проти України та масштабів російської загрози передбачення для України на 2023 рік європейської безпеки відбувся кардинальний зсув. Інша справа – поставки зброї, про що щодня говорить українська влада. Джерела російського видання “Коммерсант” навпаки повідомляють, що з “єдиним днем голосування” поєднувати якісь дії на окупованих територіях в Кремлі не хочуть, а спробують встигнути раніше, ще в серпні. Принаймні, всі співрозмовники РБК-Україна запевняють, що ще задовго до нового 2023-го року Україна впевнено перехопить ініціативу. Разом з тим, з урахуванням підсумків перших двох місяців війни, до цих цілей додається низка завдань, зумовлених оцінкою поточних втрат, понесених внаслідок бомбардувань та ракетних ударів, воєнних дій на території країни та наслідків окупації частини території. Однак разом з тим, болгарська екстрасенс стверджувала, що “він буде останнім президентом Америки”. Коли Червона армія святкувала перемогу, він заявив, що СРСР в недалекому майбутньому розпадеться. Перший – це так звана “добра воля”, яку окупанти вже демонстрували на Київщині, Черніговщині, Сумщині та на острові Зміїний, і він буде розбитий на кілька етапів.